ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ (JIMMY) ΧΑΡΙΛΑ
![](https://5f9a50e317.clvaw-cdnwnd.com/a51c988612e4fe3244af3439e6934515/200000786-97cf897cfc/%CE%A3%CE%A5%CE%9B%CE%9B%CE%A5%CE%A0%CE%97%CE%A4%CE%97%CE%A1%CE%99%CE%91%20%CE%95%CE%99%CE%9A%CE%9F%CE%9D%CE%91.png?ph=5f9a50e317)
Με βαθιά λύπη πληροφορηθήκαμε την είδηση για το θάνατο του μέλους του σωματείου μας Δημητρίου (Jimmy) Χαρίλα σε ηλικία 76 ετών ο οποίος μετά από γενναίο αγώνα έχασε τη μάχη με την ασθένεια που τον ταλαιπωρούσε εδώ και μεγάλο χρονικό διάστημα.
Δυστυχώς η τρομπέτα που μας εμψύχωνε επί πολλά χρόνια εντός κι εκτός έδρας στους αγώνες της αγαπημένης μας ομάδας, δεν θα ξανακουστεί στο ΔΑΚ ¨ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ¨.
Το Δ.Σ. του Π.Α.Σ. ΛΑΜΙΑ 1964 εκφράζει τα ειλικρινή του συλλυπητήρια στους οικείους του, ενώ αντιπροσωπεία θα παραστεί στη νεκρώσιμη ακολουθία που θα τελεστεί τη Δευτέρα 15 Ιανουαρίου και ώρα 15:00 στον Ιερό Ναό Αγίου Δημητρίου.