ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΕΝΑΡΞΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΕ ΧΡ. ΣΤΟΦΟΡΟ
2022-08-05
![](https://5f9a50e317.clvaw-cdnwnd.com/a51c988612e4fe3244af3439e6934515/200000423-5ad5e5ad61/%CE%A7%CE%A1.%20%CE%A3%CE%A4%CE%9F%CE%A6%CE%9F%CE%A1%CE%9F%CE%A3.jpg?ph=5f9a50e317)
Ένας ακόμη έμπειρος ποδοσφαιριστής προστίθεται στο ρόστερ του τμήματος σάλας. Συγκεκριμένα το Δ.Σ. του ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ανακοινώνει την έναρξη συνεργασίας με τον 29χρονο Χρίστο Στοφόρο ο οποίος δήλωσε χαρούμενος που θα φορά τη φανέλα με το σήμα της Λαμίας στο στήθος, ενώ υποσχέθηκε ότι κι αυτός από την πλευρά του θα συνεισφέρει για να πετύχει η ομάδα τους στόχους της.
Ο παραπάνω αθλητής είχε συμμετάσχει στα δοκιμαστικά που είχαν πραγματοποιηθεί την 21 Ιουνίου για στελέχωση του τμήματος.